Dallas Stars vs. Vegas Golden Knights ZDARMA LIVE STREAM (9/8/20): Sledovat NHL Stanley Cup play-Off Západní Konference, Finále, Hra 2 online | Čas, ČESKÁ TELEVIZE, kanál

TV: NBCSN

Channel finder: Verizon Fios, V&T U-verse, Comcast Xfinity, Spektrum/Charter, Optimální/Altice, Cox, DIRECTV, Parabolu, Hulu, fuboTV, Závěs.

Live stream: fuboTV (zkušební verze zdarma).

***

SPODNÍ ŘÁDEK

Dallas Stars si na Vegas Golden Knights ve finále Západní Konference se 1-0 vedení v sérii. Týmy se v úterý scházejí počtvrté v sezoně. Stars vyhráli předchozí zápas 1: 0.

Golden Knights jsou 23-14-3 proti soupeřům konference. Vegas patří v Západní konferenci čtvrté místo s průměrem 3,2 gólu na zápas, vede ho Max Pacioretty s 32.

hvězdy jsou 22-12-6 v konferenčních hrách. Dallas inkasoval 44 přesilovkových gólů a zastavil 79,7% soupeřových příležitostí.Mark Stone vede Golden Knights se 42 asistencemi a v této sezoně má na kontě 63 bodů. Pacioretty má na kontě pět gólů a dvě asistence z posledních 10 zápasů za Vegas.Tyler Seguin vede Stars s 50 body, vstřelil 17 gólů a přidal 33 asistencí. Denis Gurianov má za Dallas na kontě v posledních 10 zápasech šest gólů a sedm asistencí.

během play-off

Golden Knights: průměr 3,1 gólu, 5,1 asistence, 3,6 penalty a 8,2 trestných minut, přičemž 2,2 gólu na zápas s a.909 uložit procento.

hvězdy: průměr 3,2 gólu, 5,5 asistence, 4,5 penalty a 10,8 trestných minut při podání 3,3 gólu na zápas s a .899 uložit procento.