Kevin Harvick zachycuje NASCAR závod v Michiganu,

To byl Harvick čtvrté vítězství své kariéry v Michiganu, kam přijel se stejným vozem, který vyhrál Cihelna 400 v Indianapolis Motor Speedway a zametl všechny tři fáze sobotního závodu.

“ myslím, že důvěra je vysoká, když přijedeme do Michiganu, každopádně je to pro nás dobrá trať,“ řekl Harvick, který vedl závod 92 kol. „Jen opravdu, opravdu rychlé závodní auto dnes. „

čtyři kola v 200-lap závod, Austin Dillon půdu pro prodloužení dokončit, když přinesl devátý opatrností den poté, co se dostal do stran přicházet mimo Pořadí 4, kontakt s Christopher Bell a srazil se s Ryan Newman auto.

NASCAR představil své „pravidlo výběru“ do restartu pro všechny závody národních sérií s výjimkou závodů pořádaných na silničních kurzech a superspeedways. Jak se řidiči blíží k určenému místu, musí se zavázat k vnitřnímu nebo vnějšímu pruhu pro restart.

Když se povede pack podal až na poslední restart, Chase Elliott, který měl možnost začít v první řadě vedle Harvick, rozhodla vzít high line a Č. 3 místě hned za Harvick.

Keselowski, vítěz nedělního závodu na New Hampshire Motor Speedway, využil volného průchodu do přední řady a po restartu okamžitě tlačil na Harvicka. Ale Keselowski, který hledal jeho druhé po sobě jdoucí vítězství a čtvrté celkové vítězství v sezóně, byl schopen motor minulosti Harvick v zelená-bílá-kostkovaný povrch.

„trochu jsem ukázal svou ruku brzy, když jsem prošel 9,“ řekl Harvick. „Bylo mnoho restartů, ale potřebujete dobrý posunovač a 9 byl stejně dobrý posunovač. Jen jsem mu potřebovala zabránit, aby šel kolem nás.“

před závodem NASCAR ukotvil Newmana a Chrise Bueschera po 20 bodech a zabavil jejich spoilery před sobotním závodem.

NASCAR uvedl, že oba porušili pravidlo, že s výjimkou specifikovaných případů musí být spoilery používány přesně tak, jak byly dodány od výrobce. Každé auto bylo na začátku závodu posláno dozadu.

další sankce zahrnují ztrátu 20 vlastnických bodů a pokutu 25,000 xnumx$.

Newman a Buescher byli letos bez vítězství a mimo prvních 20 bodů ještě před těmito tresty.

. . .

Austin Cindric čekal přes bleskové zpoždění a pak vyhrál na Road America v Elkhart Lake, Wis., pro své čtvrté vítězství v posledních pěti závodech Xfinity Series.

Cindric brzy vedl, po zpoždění počasí spadl z tempa a pak se zhruba dvě třetiny závodu vydal zpět do čela. Zůstal ještě přes dva varovné příznaky v posledních šesti kol a porazil a. J. Allmendinger o 1.318 sekund.

Cindric je 11. vítězem série Xfinity na Road America za tolik let.