Hooi Veiling Commentaar

te Koop Rapporten

het Rapport van de Markt
van de laatste verkoop

de Vroege Vermeldingen
voor het aankomende verkoop

TRI-LIDSTATEN GROOTSTE HOOI VEILING GEHOUDEN ELKE WOENSDAG @11:04AM

het Nieuwe beleid voor het bijwonen van het hooi veiling nu in werking. Op woensdag accepteren we alleen hooi van 8u tot 9u:45 uur en we vragen alleen kopers om bij te wonen, we vragen dat er geen kinderen of verkopers aanwezig zijn bij de verkoop om de menigte zo klein mogelijk te houden. Kopers kunnen rijden door de partij de dag ervoor en laat biedingen of we kunnen bestellen kopen voor u door te bellen naar de veiling 563 875 2481 of Dale 563 581 5119 of Randy 563 599 1793, als u andere vragen heeft, geef ons een telefoontje.let op WESTERN HAY klanten eindelijk is het OPEN HWY 20 IS nu 4 rijstroken over de hele staat Sioux City naar Dyersville is nu slechts 4.25 uur

ontvangsten 771 ton werden verkocht de markt was stabiel te verlagen ,menigte was kleiner niet veel mensen wilden krijgen weken en nat bij 40 graden als het regende alle thru de veiling, Top op grote pleinen $225/ ton 3e gewas top op ronde balen $170/ ton , gras ronde balen gegarneerd op $140/ ton

**** aandacht maïstalk verkopers, kapotte ronde balen van maïstalks hebben geen waarde en moeten niet worden verzonden naar de veiling, We raden een minimum van 3 rondes van Mesh Wrap / baal. Stengels die op de markt komen met slechts iets meer dan 1 Ronde van het net zullen niet worden gelost. De sleutel tot het krijgen van betaald is het hebben van een baal die bij elkaar zal houden om terug te gaan naar de tuin van de boeren. Ook om te voorkomen dat blow out balen van maïstalk zet je PTO voor het schoppen van de baal uit dit zal veel helpen om geripte balen te voorkomen.

***************************** Hay Boss Hay trailers************************

Bestel nu voor Mei levering.

we hebben 37ft (7 baal) en 42ft (8 Baal) hooi trailers deze trailers hebben hydraulische stortplaats en hydraulische remvergrendeling, dus bij het laden zal het niet duwen uw geplukt. bekijk een video op onze Facebook pagina. Hydraulische dump werkt geweldig voor het lossen op een sidehill. 14-laags banden en remmen met richtingaanwijzers zijn standaard. Bel Dale 563 581 5119 voor meer info.

******************************************************************************************

Voor al uw hooi behoeften en vragen neem contact op met Randy 563 599 1793 of Dale 563 581 5119 ze hebben een gecombineerde 44 jaar van hooi veiling ervaring en kunnen u helpen de markt van uw hooi of kopen voor u.

***** * * * Alle hooi opgeslagen onder een dak moet verwijderd worden door de volgende vrijdag om 12 uur ‘ s middags of het zal naar buiten verplaatst om ruimte te maken voor deze weken hooi ************************************************************************

LIKE ONS OP FACEBOOK

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Voor wat het waard is

De 3e week op rij hebben we weer problemen op woensdag sneeuwde het niet vandaag, maar zeker voelde alsof het zou een koude gestage regen viel tijdens de verkoop. Als ik de verkoop elke week beëindig bedank ik iedereen voor zijn komst en zeg tot volgende week. Toen ik zei dat het werk “week” het stopte met regenen. Ik wil alle dappere, hartige zielen bedanken die het tot het einde hebben volgehouden vandaag.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.