Dallas Stars vs. Vegas Golden Knights FREE LIVE STREAM (9/8/20): oglądaj NHL Stanley Cup Playoffs Western Conference Final, Game 2 online | Time, USA TV, kanał

oto, co musisz wiedzieć:

Co: NHL Stanley Cup Playoffs, Finały konferencji zachodniej, mecz 2

kto: Stars vs. Golden Knights

Kiedy: 20: 00 ET

Gdzie: Rogers Arena

telewizja: NBCSN

wyszukiwarka kanałów: Verizon Fios, AT&T U-verse, Comcast Xfinity, Spectrum/Charter, Optimum/Altice, Cox, DIRECTV, Dish, Hulu, fuboTV, proca.

transmisja na żywo: fuboTV (bezpłatny okres próbny).

***

podsumowując

Dallas Stars podejmują Vegas Golden Knights w finale Konferencji Zachodniej Z 1-0 prowadzenie w serii. Drużyny spotykają się we wtorek po raz czwarty w tym sezonie. Gwiazdy wygrały poprzedni mecz 1-0.

Golden Knights są 23-14-3 przeciwko przeciwnikom konferencji. Vegas zajmuje czwarte miejsce w Konferencji Zachodniej, zdobywając średnio 3,2 gola na mecz, prowadzony przez Maxa Pacioretty ’ ego z 32.

gwiazdy w meczach konferencyjnych 22-12-6. Dallas oddał 44 bramki power-play, zatrzymując 79,7% szans przeciwnika.

najlepsi wykonawcy

Mark Stone prowadzi Golden Knights z 42 asystami i 63 punktami w tym sezonie. Pacioretty ma pięć bramek i dwie asysty w ostatnich 10 meczach dla Vegas.

Tyler Seguin prowadzi gwiazdy z 50 punktami, zdobywając 17 bramek i dodając 33 asysty. Denis Gurianov ma sześć goli i siedem asyst w ciągu ostatnich 10 meczów dla Dallas.

podczas play-offów

Golden Knights: średnio 3,1 bramki, 5,1 asysty, 3,6 rzutów karnych i 8,2 minut karnych, przy jednoczesnym oddaniu 2,2 bramki na mecz z a .909 Zapisz procent.

gwiazdki: średnio 3,2 bramki, 5,5 asysty, 4,5 rzutów karnych i 10,8 minut karnych przy jednoczesnym oddaniu 3,3 bramki na mecz z a .899 Zapisz procent.