Troy Percival lemond UC Riverside baseball edző

Troy Percival lemondott UC Riverside baseball edző, az iskola bejelentette szerdán. A régi Angels relief dobó azt mondta, hogy elhagyja, hogy több időt töltsön a családjával, és irányítsa és támogassa fiát, Cole-t, egy Dobót, aki nemrég aláírt egy kisebb bajnoki szerződést a Dodgers-szel, mint egy meg nem írt szabad ügynök. (Fotó: Watchara Phomicinda, a Press-Enterprise/SCNG)

Troy Percival lemondott az UC Riverside baseball edzőjéről, az iskola szerdán jelentette be. Percival, egy régi Angels relief dobó, azt mondta, hogy elhagyja, hogy több időt töltsön a családjával, és irányítsa és támogassa fiát, Cole-t, egy Dobót, aki nemrég aláírt egy kisebb bajnoki szerződést a Dodgers-szel, mint egy meg nem írt szabad ügynök.

” úgy döntöttem, hogy nézem Cole játékát, amikor megkezdi szakmai útját a Dodgersnél ” – mondta Percival az UCR által kiadott nyilatkozatban. “A családunk hihetetlenül izgatott a karrierje következő lépése miatt, és ott akarok lenni, hogy támogassam. Ez a megfelelő alkalom, hogy lemondjak a jelenlegi pozíciómról.”

az UCR öt szezonban 111-177 volt Percival alatt, aki középiskolai edző volt a Riverside Poly és a Moreno Valley középiskolákban, mielőtt 2014-ben átvette az UCR-t. A felvidékiek legalább 20 meccset nyertek háromszor Percival alatt, de soha nem volt győztes szezonjuk. Tavaly tavasszal 9-7 évesek voltak, mielőtt a 2020-as szezont leállították a koronavírus-járvány miatt.

Cole Percival, 21, volt egy 3.Az 19 ERA és az 63 strikeouts az 14-ban az UCR gólyaként kezdődik az 2018-ban, de egy könyöksérülés, amely végül a vérlemezkékben gazdag plazma (PRP) injekcióhoz vezetett, az 2019 szezonban elhagyta őt. A 6 láb-5 220 font négy rajtot (24 inning, 3,38 ERA) hajtott végre redshirt másodévesként 2020-ban, mielőtt a világjárvány márciusban befejezte a szezont. Troy Percival 1987 és 1990 között az UCR csapatában játszott. Az angyalok hatodik körös draftválasztása, négy évet töltött a kisebb ligákban, ahol elkapóból megkönnyebbülés kancsóvá alakították. 1995-ben debütált a major league-ben, és a négyszeres All-Star 358 meccset mentett meg 703 mérkőzésen 14 szezonban az Angels, a Detroit Tigers, a St. Louis Cardinals és a Tampa Bay Rays csapataival. Percival 10 fő bajnoki idényét töltötte az angyaloknál, és még mindig a mentések franchise rekordja (316).

Tamica Smith Jones, az UCR atlétikai igazgatója megköszönte Percivalnak, hogy időt töltött a program vezetésével. “Troy szerves része volt annak, amit az UC Riverside Athletics-szel építünk, és emelte a baseball programunkat” – mondta Jones egy nyilatkozatában. “Örülünk Troynak, izgatottak vagyunk Cole miatt, és minden jót kívánunk az egész Percival családnak.”

Justin Johnson társult vezetőedzőt nevezték ki a felvidékiek ideiglenes vezetőedzőjének. “Justin egy erős vezető, aki kiemelkedő munkát végzett a diáksportolók toborzásában és a programunk építésében az elmúlt években” – tette hozzá Troy Percival. “Ő toborozta a jelenlegi diáksportolók többségét, és a játékosaink nagyszerű kapcsolatot ápolnak vele. Bíznak Justinban, és izgatottan látom, hogy folytatja a program felépítését.”

Johnson Alig várja a lehetőséget, hogy átvegye. “megtisztelő és hálás vagyok a lehetőségért, hogy edzhetem ezt a csapatot, és vezethetem a programunkat a jövőbe” – mondta Johnson. “Szeretném megköszönni Troy Percivalnak mindazt, amit a karrieremért tett, mint vezető, mentor és Barát. Készen állok arra, hogy belépjek ebbe a szerepbe, és vezessem a diák-sportolóinkat.”

az UC Riverside baseball programja öt szezonban 111-177 volt Troy Percival alatt, aki középiskolai edző volt a Riverside Poly és a Moreno Valley középiskolákban, mielőtt 2014-ben átvette az UCR-t. (Fotó: Terry Pierson, The Press-Enterprise / SCNG)